Skip to content Skip to footer

Stylowe hokery barowe – idealne do nowoczesnych i tradycyjnych aranżacji

Hokery to uniwersalne siedziska spotykane w wielu barach. Można dopasować je obecnie do każdej aranżacji wnętrza – zarówno tej nowoczesnej, jak i w tradycyjnym stylu. Na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Hokery – niezbędne wyposażenie każdego dobrego baru

Przy aranżacji baru nie można zapominać o najważniejszych elementach – oprócz samej lady barowej oraz półek na alkohole w lokalu muszą pojawić się także siedziska i stoliki dla gości.

Jednym z podstawowych typów siedzisk używanych w barach są hokery barowe, które można obecnie znaleźć w sprzedaży w wielu interesujących wariantach. Ustawione bezpośrednio przy barze, są najlepszym wyborem dla osób, które przychodzą do lokalu same, ale często wybierane są również przez pary. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupów takich mebli?

Doskonałe dopełnienie każdej aranżacji

Duży wybór hokerów wcale nie oznacza, że znalezienie odpowiedniego modelu do baru jest takie proste. Przy zakupach warto zwrócić uwagę na szereg czynników, w tym między innymi na ich styl, na to, z jakiego materiału są wykonane hokery, jak dużo zajmują miejsca.

Do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym najczęściej wybierane są metalowe hokery barowe oraz modele wykonane z tworzyw sztucznych, które wyróżniają się efektownym wykończeniem. Wnętrza tradycyjne najlepiej komplementowane są za siedzenia wykonane z drewna oraz obite tkaninami lub skórą.

Kolorystyka hokerów może być dobrana indywidualnie do kolorów zastosowanych we wnętrzu. Firmy dostarczające hokery mogą bardzo często wykończyć je zgodnie z życzeniem klienta, dlatego można dopasować je do wnętrza pod każdym względem.

Gdzie zmówić dobre hokery barowe?

Eleganckie hokery barowe przeznaczone zarówno do tych nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacji można obecnie zakupić w wielu firmach specjalizujących się w wyposażeniu lokali gastronomicznych.

Adresy firm można znaleźć nawet teraz – całkowicie przez internet. Wystarczy tylko skorzystać z wyszukiwarki i wpisać do niej słowa takie jak „hokery barowe” lub podobne, aby przekonać się, że jest w czym przebierać. Aktualnie meble tego rodzaju można zamówić również całkowicie on-line – z dostawą pod wyznaczony adres na terenie całego kraju.

Zatem przy wyposażaniu baru nie można zapomnieć o hokerach – to jeden z niezbędnych elementów aranżacji, który może stać się również stylowym dodatkiem do wnętrza!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Demi co.