Skip to content Skip to footer

Urządzenia dla Twojej firmy sprzątającej

Współcześnie firmy sprzątające, aby utrzymać się na konkurencyjnym rynku, muszą posiadać odpowiedniej jakości sprzęt, który umożliwi sprawne oraz efektywne sprzątanie. Wymagane czyściwa, maszyny, czy też chemia różnić się będą w zależności od środowiska pracy.

Maszyny do sprzątania

Każda profesjonalna firma sprzątająca powinna uposażyć się w takie maszyny do sprzątania, jak wielofunkcyjne odkurzacze, polerki obrotowe oraz w szorowarki wielofunkcyjne, które oferuje http://mopy-ceg.pl/, dostarczając sprzęt, maszyny oraz akcesoria sprzątające najwyższej jakości.

Zaopatrując się w polerki obrotowe, firma będzie mogła wykonywać zlecenia zarówno na mniejszych przestrzeniach, jak i w sklepach wielkopowierzchniowych i różnorodnych zakładach przemysłowych. Polerki znajdują zastosowanie, jako urządzenia do konserwacji oraz polerowania wodoodpornych powierzchni między innymi z warstwą wosku lub polimeru.

Innym praktycznym urządzeniem są wielofunkcyjne szorowarki. Maszyny oferowane przez http://mopy-ceg.pl/ poprzez swoją wszechstronność sprawdzą się przy czyszczeniu wodoodpornych podług oraz wykładzin, które mogą być również szamponowane. Ponadto sprzęt może posiadać tryb pracy doczyszczania wolnoobrotowego oraz jest odporny na kwasy i alkalia.

Sprzęt do sprzątania

Profesjonalny sprzęt pomoże osiągnąć najwyższą skuteczność oraz utrzymać wysoki poziom higieny sprzątanej przestrzeni. Do sprzętu do sprzątania zaliczamy takie produkty jak wózki serwisowe, wózki jedno i dwu wiaderkowe oraz różne akcesoria, jak mopy i stelaże.

Dostępne stelaże, w różnych rozmiarach mogą być magnetyczne, lub wyposażone w tasiemkę, klips magnetyczny a nakładki być stworzonymi z efektywnej mikrofazy, bawełny lub poliestru. Istnieją również nakładki trójskładnikowe zawierający wszystkie z tych materiałów.

Wózki do sprzątania

Jednym z urządzeń do sprzątania są wózki. W zależności od miejsca sprzątania oraz rodzaju zabrudzeń, z jakimi możemy się spotkać, wybrać możemy pomiędzy tańszymi rozwiązaniami jak wiaderko do sprzątania wyposażone w kółka lub całe zestawy serwisowe, które zawierają wmontowaną przestrzeń na zawieszenie worka lub z odpowiednich kuwet.

Możemy odnaleźć takie zestawy, jak serwis składający się z dwóch wiaderek o dużej pojemności, trzy kuwety, uchwyt na worek czy te z wyciskarki szczękowej, która może być wykorzystywania do każdego rodzaju mopa. Możemy też zdecydować się na dodatkowe wyposażenie w postaci worków materiałowych, dodatkowego wiaderka czy też poręcznej skrzyneczki na chemię.