Skip to content Skip to footer

Oryginalny prezent na parapetówkę: personalizowane numery na drzwi

Przeprowadzka do nowego mieszkania to wyjątkowa chwila, którą wiele osób chce świętować ze swoimi najbliższymi. Niektórzy zapraszają na kawę i ciasto, inni organizują huczną imprezę-parapetówkę. Będąc zaproszonym do nowego mieszkania znajomych, warto pomyśleć o jakimś prezencie. Wystarczy drobiazg, ale oryginalny i przydatny w urządzaniu.

Jaki prezent na nowe mieszkanie?

Parapetówka to przyjęcie tradycyjnie wyprawiane z okazji przeprowadzki do nowego mieszkania. Czasem właściciele nowego M świętują jeszcze w stanie surowym, czasami zapraszają gości na gotowe, by ci obejrzeli ich nowe gniazdko. Jako że urządzanie mieszkania czy domu to długi proces, zwykle wiele rzeczy jest jeszcze w trakcie wykańczania.

Przyjęło się, że będąc zaproszonym na parapetówkę, należy pomyśleć nie tylko o szampanie czy kartce z życzeniami, ale i drobiazgu „na nowe”. Jedni obdarowują filiżankami, inni sprzętem kuchennym, jeszcze inni stawiają na dekoracje. Chcąc zafundować bliskiej osobie pamiątkę na lata, najlepiej postawić na upominek personalizowany – wykonany na zamówienie, w pełni dopasowany do jej potrzeb i gustu.

Personalizowany gadżet do nowego M: numery na drzwi

Wśród personalizowanych upominków na parapetówkę nie bez powodu furorę robią numery na drzwi. To gadżet niezbędny w każdym domu. Zawieszenie ich na wejściu informuje gości czy listonosza, że znajduje się pod właściwym adresem. Takie tabliczki mogą być także ozdobą – w sklepach nie brakuje wielu stylowych, dekoracyjnych numerów na drzwi, które doskonale sprawdzą się w roli prezentu.Wybierając numery na drzwi dla rodziny czy przyjaciół, trzeba uwzględnić ich preferencje: w jakim stylu chcą urządzić mieszkanie, jakie kolory lubią, czy preferują minimalizm, czy cieszą się bogato zdobionymi akcesoriami.

Gdzie szukać personalizowanych upominków na parapetówkę?

Numery do zawieszenia na drzwiach można wykonać samodzielnie, ale i kupić w sklepie. Te oferują sklepy meblowe czy budowlane, a także butiki z akcesoriami do domów i mieszkań.Znacznie większy wybór i bardziej oryginalne propozycje numerów na drzwi można jednak znaleźć w sklepach z rękodziełem albo w sklepach z upominkami na różne okazje. Wielu producentów oferuje pełną personalizację: od koloru, przez styl, po wykończenie. Numer może uzupełniać także nazwisko domowników czy jakieś charakteryzujące ich hasło albo graficzny motyw.

Numery na drzwi dostępne są w ofercie grawernia.pl.

Leave a comment