Skip to content Skip to footer

Niezawodny sposób transportowania owoców

Kluczem do zdrowej i zbilansowanej diety jest spożywanie odpowiedniej ilości warzyw i owoców. Aby cieszyć się drogocennymi składnikami odżywczymi zawartymi w tych produktach, należy wybierać wyselekcjonowane owoce i warzywa oraz zwracać uwagę na warunki, w jakich są przechowywane. Główną rolę odgrywają skrzynie na owoce, które powinny być odpowiednio wykonane.

Skrzynie do sadu

By owoce mogły trafić na sklepowe półki, pierwszą czynnością jaką należy wykonać jest zebranie ich z sadu. Do przechowywania zbiorów, a następnie ich transportowania wykorzystuje się wytrzymałe skrzynie na owoce. Muszą być one odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz dobrze jeśli zawierają perforacje, które umożliwiają ciągły dostęp powietrza. Owoce na dłużej zachowują świeżość i łatwiej utrzymać je w czystości.

Skrzynki plastikowe na owoce producent oferuje w różnych rozmiarach i do różnych sektorów przemysłu. Jak zostało wspomniane, istnieją Skrzynie na owoce przeznaczone do zbiorów z sadu. Jeśli pragnie się zautomatyzować ten proces, można zainwestować w serię pojemników o dużej pojemności, nawet do 4500kg. Co więcej, niektóre pojemniki z tej serii przeznaczone są do zautomatyzowanych podajników, dzięki czemu firma zajmująca się zbiorami i transportem owoców zyskuje lepsze wyniki swojej działalności.

Skrzynie na owoce do dyskontów spożywczych

Bardzo istotną kwestią, w której kluczową rolę odgrywają właśnie pojemniki, jest przechowywanie owoców i warzyw w marketach. Odpowiednie opakowania oferuje seria Strong and Fresh.

Pojemniki z tej serii są przede wszystkim funkcjonalne – posiadają uniwersalny wygląd, który dopasowuje się do każdego wystroju marketu, zawiera wspomniane wcześniej perforacje w ściankach, co umożliwia dopływ powietrza, a także skrzynki z tej serii są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Warto wspomnieć o tej kwestii, gdyż w sklepach najważniejsze jest utrzymanie porządku, a wytrzymałe pojemniki bez problemu zniosą silne detergenty i czyszczenie skrzynek wodą pod dużym ciśnieniem.

Ergonomiczne pojemniki na owoce

Seria AgriLog jest idealnym wyborem dla firm, które pragną wdrożyć ergonomiczne sposoby na transport swoich produktów. Jedną z ważniejszych cech pojemników tej serii jest mała waga skrzyń na owoce. Zmniejsza to koszty przewozu, a także umożliwia przewiezienie większej ilości skrzyń bądź pojemników za jednym przejazdem.

Leave a comment