Skip to content Skip to footer

Trendy w aranżacji łazienek

Remont łazienki jest zazwyczaj dużym przedsięwzięciem. Wiąże się nie tylko ze sporym obciążeniem finansowym, ale trzeba go także rozplanować logistycznie. Wszakże przebywanie w mieszkaniu bez dostępu do podstawowych sanitariatów jest praktycznie niemożliwe. Warto zatem dobrze się do remontu przygotować, żeby prace poszły możliwie jak najsprawniej.

Od czego zacząć?

Przed przystąpieniem do demontażu dawnych płytek, warto najpierw dokładnie zaplanować pożądany efekt remontu. Należy zastanowić się, w jakim stylu chcemy urządzić łazienkę, a także w co ją wyposażyć. Jeszcze przed przekroczeniem progu mieszkania przez fachowców musimy zdecydować, czy w nowym wnętrzu stanie wanna, a może Kabina prysznicowa prostokątna i jakimi materiałami będziemy wykańczać nowe wnętrze. Warto zatem zapoznać się z trendami, jakie obecnie królują w aranżacji łazienek i nieco się zainspirować.

Pokaż mi swoją łazienkę, a powiem Ci kim jesteś.

Wśród najmodniejszych obecnie toaletowych aranżacji, znajdą coś dla siebie zarówno tradycjonaliści, jak i architektoniczni nowatorzy. Tych pierwszych zachwycą zapewne stylizacje inspirowane barwami natury – na ścianach odcienie szarości, popiele i grafity, przełamane drewnianymi meblami. Także miłośnicy absolutnej klasyki mogą pozwolić sobie na modne aranżacje, wszakże ostatnimi czasy do łask wraca biel. Kabina prysznicowa prostokątna bez brodzika na tle minimalistycznych płytek w kolorze mleka to hit ostatnich kilku sezonów!

Wyraź siebie!

Styl ubierania, czy przedmioty jakimi się otaczamy, potrafią dużo o nas powiedzieć. Ale czy można wyrazić siebie poprzez to, czy w naszej łazience stoi wanna na rzeźbionych nóżkach, czy kabina prysznicowa prostokątna? Jasne, że tak! Wszakże miłośnika miejskiego rytmu życia od razu poznasz po industrialnych elementach w jego łazience, natomiast artystyczną duszę po eksplozji barw w tymże pomieszczeniu.

Toaleta, niegdyś traktowana, jako wyłącznie użytkowa przestrzeń, wreszcie doczekała się designerskich pomysłów na jej aranżację. Inspirujmy się zatem, bawmy kolorami oraz strukturami i czerpmy radość z jej całkiem nowego oblicza.

Leave a comment