Skip to content Skip to footer

Wycieraczka podłogowa, czyli wizytówka firmy

Każda szanująca się firma powinna zwracać uwagę na nawet najdrobniejsze elementy w swojej siedzibie. Ciągłe przyjmowanie klientów jest powszechną czynnością w dobrze prosperującej firmie. Warto zadbać o to, by wrażenie wizualnie siedziby robiło na nich mocne i pozytywne wrażenie – tak jak i oferowane usługi.

Warto zatem inwestować we wszystkie elementy, które wpłyną na ogólną poprawę wystroju biura. Z tej okazji wiele firm inwestuje w dobrej jakości wycieraczki biurowe, które przyczynią się do schludnej i klimatycznej siedziby chętnie odwiedzanej przez nowych klientów.

Rodzaje wycieraczek

Rynek proponuje bardzo wiele rodzajów wycieraczek. Mogą to być wycieraczki podłogowe wykonane z materiału (tekstylne), aluminium, metalu. Każda z nich będzie inaczej się prezentować. Trzeba dostosować ją do wystroju firmy.

Wycieraczka przemysłowa, czyli aluminiowa jest tworzona ze specjalnych profili. Te wycieraczki przyjmują zwykle większe wymiary. Znajdują zastosowanie przy wielkich drzwiach wejściowych.

Wycieraczka na okres jesienno-zimowy

Warto pamiętać, że w okresie jesiennym oraz zimowym wycieraczka jest podstawowym elementem. Gdyby jej zabrakło, nie chcemy wyobrażać sobie, jak będzie wyglądało nasze biuro na koniec dnia. Może same wycieraczki podłogowe nie przyczynią się do całkowitego zniwelowania zabrudzeń na płytkach czy wykładzinach biurowych, lecz znacząco je ograniczą.

Jesień to najczęściej okres ciągłych deszczy, więc wycieraczki biurowe stają się wymogiem w każdej siedzibie firmy. W zimę natomiast zaczyna sypać śnieg, a na chodnikach i drogach jest nieustannie mokro. W dodatku pracownicy oraz klienci chodzą w bardziej rozbudowanych butach, które potrafią wnosić jeszcze więcej zanieczyszczeń. Trzeba pamiętać o zamontowanie wycieraczki podłogowej przed każdy możliwym wejściem do biura. Wycieraczka przemysłowa wydaje się najlepszym sposobem przy głównych drzwiach wejściowych.

Dopasowanie wycieraczki rozmiarowo

Warto, by zakupiono wycieraczka nie wyglądała jak kupiona przed momentem w sklepie na rogu. Na wystrój wpływa zdecydowanie elegancka wycieraczka uszyta na wymiar. Można również zastosować w swoim biurze wycieraczkę z logo firmowym. To tym bardziej będzie wyglądało na profesjonalne podejście do najdrobniejszych biurowych elementów. Warto o tym pamiętać w swoim biurze.

Leave a comment