Skip to content Skip to footer

Zlecenie remontu łazienki

Remont łazienki w Katowicach cieszy się ostatnio dużą popularnością. Każdemu zależy, żeby jego łazienka prezentowała się pięknie. Najprościej jest zadzwonić po sprawdzoną ekipę budowlaną, która się wszystkim zajmie.

Samodzielny remont

Remont można również przeprowadzić samodzielnie, ale potrzebne są do tego umiejętności praktyczne oraz wiedza. Najważniejsze jest oczywiście opracowanie planu działania. Kluczowa jest kolejność prac, ponieważ nie można pominąć żadnego kroku.

Prace remontowe

Pierwszymi pracami powinny być: rozbiórka, hydraulika, a także elektryka. Dopiero gdy to skończysz to można się zabrać za płytki ceramikę. Remont łazienki jest dosyć problematyczny i łatwiej jest urządzić to pomieszczenie od nowa. Istotna jest też lokalizacja przyłączy i odpływów. Jeżeli będą umieszczone w złym miejscu to niestety w czasie użytkowania mogą się pojawić problemy. Przy wyborze sanitariów trzeba to koniecznie wziąć pod uwagę.

Wyrównanie podłoża

Nie bez znaczenia jest także stan płytek oraz podłoża. Należy pamiętać, że jeśli płytki nie odchodzą od ścian to wcale nie ma potrzeby ich skuwania. W ten sposób zrobimy sobie tylko więcej roboty, natomiast efekt będzie ten sam. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że nowe płytki można spokojnie położyć na stare. Po skuciu okładziny najlepiej od razu wyrównać podłoże. To jeszcze nie wszystko, ponieważ do uzyskania dobrej przyczepności niezbędne jest jeszcze zagruntowanie powierzchni. Najlepiej skorzystać z usług renomowanej firmy budowlanej, która wykona Remont łazienki w Katowicach. Brak właściwej izolacji jest najczęstszą przyczyną problemów.

Leave a comment