Skip to content Skip to footer

Jak dopasować szklane drzwi przesuwne do sypialni, salonu czy pokoju nastolatka?

Szklane drzwi przesuwne z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem. Nie ma się czemu dziwić! Mają wiele zalet i pięknie wpisują się w wystrój mieszkania. Jak dopasować drzwi przesuwne do wnętrza i kiedy warto je zastosować?

Biuro w salonie?

Czemu nie! Nie zawsze mamy wystarczającą ilość pokoi, by zaaranżować wygodny pokój do pracy. Niestety sytuacja czasami wymaga, by dużą część zadań służbowych wykonywać w domu. W takiej sytuacji domowe biuro staje się koniecznością.

Nawet w niewielkim salonie można wydzielić pokój do pracy, który będzie elegancki i jednocześnie praktyczny. Wystarczy wykorzystać szklane ścianki oraz szklane drzwi. Biuro, które powstanie, będzie wydawało się przestronne. Szklane ściany nie będą przytłaczały salonu, a co najważniejsze, w każdym z pomieszczeń będzie duża ilość światła dziennego.

Szklane biuro będzie nie tylko praktycznym, ale również bardzo eleganckim pokojem, w którym będzie można pracować w ciszy i skupieniu.

Jak wybrać szklane drzwi przesuwne do sypialni?

Sypialnia to pokój, w którym musi panować intymność. To tu odpoczywamy i potrzebujemy spokoju. Nie znaczy to, że szklane drzwi przesuwne nie sprawdzą się w sypialni.

Wybierając szklane drzwi przesuwne do sypialni, warto zdecydować się na szkło mleczne, które zapewni intymność w pokoju. Bardzo ciekawe są drzwi z nadrukiem, który można stylistycznie dopasować do wystroju sypialni. Nieregularne linie będą pasowały do sypialni nowoczesnej, a kwiaty sprawdzą się w rustykalnym pokoju.

Bardzo interesujące są szklane drzwi w czarnym kolorze. Będą idealnie pasowały do wnętrza nowoczesnego, industrialnego czy klasycznego. Intymność gwarantowana.

Do pokoju młodzieżowego

Szklane drzwi przesuwne sprawdzą się również w pokoju nastolatka. Jest to sprytny sposób na wprowadzenie ciekawego wzoru do pokoju naszego dziecka.

Szklane drzwi przesuwne z nadrukiem to nie tylko praktyczne rozwiązanie do małego wnętrza, ale również piękna dekoracja. Do pokoju dziewczynki sprawdzą się delikatne kwiat, w pokoju chłopca świetnie będzie wyglądała panorama Nowego Jorku.

Wybierając szklane drzwi przesuwne z nadrukiem do pokoju nastolatka można stworzyć wnętrze, które będzie jedyne w swoim rodzaju. Pokój dziecka stanie się wyjątkowy.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Esglas.

Leave a comment