Skip to content Skip to footer

Szary papier – idealne tworzywo do pakowania różnorodnych predmiotów

Pakowanie różnorodnych przedmiotów w szary papier pakowy jest niezwykle praktyczne, wygodne oraz bezpieczne dla zapakowanego produktu. Nic zatem dziwnego, że arkusze i rolki szarego papieru cieszą się ogromną popularnością na rynku papierniczym.

Szary papier do pakowania jest zawsze wytwarzany ze stuprocentowej makulatury bez zastosowania jakichkolwiek dodatków chemicznych, dlatego też jego używanie jest w pełni bezpieczne.

Produkt ten posiada wiele różnorodnych zastosowań, dlatego też z powodzeniem można go wykorzystać zarówno w codziennym użytkowaniu jak i wielu gałęziach przemysłu.

Szary papier do pakowania – zastosowanie w przemyśle spożywczym

Niemalże w każdej branży czasem zdarza się, że trzeba zapakować towar przed wydaniem go klientowi. Wówczas to warto sięgnąć po sprawdzony od wielu lat szary papier pakowy.

W asortymencie wielu sklepów znajduje się nie tylko szary papier lecz także w odcieniach bieli oraz beżu. Ten rodzaj papieru do pakowania idealnie sprawdza się w gastronomii oraz handlu. Dzięki niemu można z łatwością zapakować każdemu klientowi wyroby cukiernicze lub inne produkty spożywcze. Dzięki temu są one idealnie zabezpieczone przed ewentualnymi zanieczyszczeniami.Arkusze szarego papieru są na tyle wytrzymałe, że w zupełności wystarczają do tego, aby ochronić produkty spożywcze przed działaniem niektórych czynników zewnętrznych. Posiadają one mocną strukturę, dzięki czemu są one trwałe, nie rozrywają się, łatwo się zaginają oraz estetycznie wyglądają.

Co ważne dla branży gastronomicznej szare papierowe arkusze posiadają specjalny atest dopuszczający do kontaktu z żywnością.

Szary papier – zastosowanie w innych gałęziach przemysłu.

Dzięki szerokiej ofercie tego produktu każdy klient może bez problemu znaleźć papier, który doskonale spełni jego indywidualne oczekiwania. Można zakupić zarówno papier służący do pakowania prezentów czy innych często przesyłanych paczek jak i szare rolki czy arkusze które mogą być wykorzystywane na mnóstwo innych sposobów.

Produkt ten idealnie służy do tworzenia przekładek dystansujących w takich branżach jak motoryzacja czy budownictwo.

Głównie wykorzystywany jest do tworzenia przekładek, znajdujących się między warstwami towaru umieszczonego na regałach bądź paletach, jednak równie często używa się go po prostu do pakowania różnego rodzaju produktów o charakterze przemysłowym. Można go także użyć go wypełniacza w kartonach i wówczas to spełnia on funkcje ochronną przed uszkodzeniem towarów.

Szary papier idealnie sprawdza się w miejscach, w których nie jest wymagana wysoka estetyka opakowania, na przykład w budownictwie podczas ochrony powierzchni przed zarysowaniami czy zabrudzeniami.

Produkt jest bardzo łatwy w transporcie i można go bez większych problemów dowolnie przycinać. Ponadto jest w stu procentach ekologiczny i ulega biodegradacji.

Leave a comment